Wtorek, 9 sierpnia 2022. Imieniny Klary, Romana, Rozyny WM.pl GazetaOlsztyńska.pl DziennikElbląski.pl Familie.pl

Uszczęśliwić kobietę

2014-03-18 10:11:19 (ost. akt: 2014-03-18 10:13:18)
Uszczęśliwić kobietę

Autor zdjęcia: Fotolia

Wraz ze zbliżającym się Dniem Kobiet panowie zaczynają szukać pomysłów, czym obdarować najbliższe kobiety. W przypadku mamy, babci, koleżanki z pracy czy dobrej znajomej zwykle wystarczą kwiaty i czekoladki, które dziś zastępują popularne kilka dekad temu rajstopy i goździki. Natomiast jeśli chodzi o żonę lub partnerkę, sprawa jest poważniejsza — podarunek ma być przecież wyjątkowy.

Oczywiście, wszyscy panowie wiedzą, że kobietę należy uszczęśliwiać codziennie, a nie tylko od święta. Najlepszą okazją jest podobno brak okazji. Warto więc od czasu do czasu podarować ukochanej kobiecie bukiet kwiatów czy inny drobny prezent, który na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Kwiaty podarowane bez okazji na pewno wywołają więcej pozytywnych emocji niż standardowy bukiet na urodziny, imieniny i Dzień Kobiet.
Wypoczynek uszczęśliwia zawsze
Uszczęśliwianie kobiety na co dzień i od święta to jednak nie tylko prezenty, ale też codzienne drobnostki. Wielu mężczyzn często zapomina, że panuje równouprawnienie, a kobiety na równi z płcią brzydszą robią karierę zawodową. Niestety, po dniu pracy czeka ich wieczór z domowymi obowiązkami, do których wielu mężczyzn trudno jest zagonić. Wieczorami panowie siedzą więc przed telewizorem, a panie zmywają, prasują dzieciom ubrania, robią obiad na kolejny dzień, a w międzyczasie pomagają potomstwu w lekcjach. Uszczęśliwienie kobiety w tym przypadku nie będzie trudne — wystarczy, że mężczyzna aktywnie włączy się w domowe obowiązki. Dzięki temu jego partnerka będzie mniej zmęczona, a jednocześnie będzie więcej czasu do spędzenia we dwoje.
Daj jej czasem odetchnąć
Aby móc uszczęśliwić kobietę, mężczyzna powinien dać jej prawo do wolności i swobodnego dysponowania czasem. Związek czy małżeństwo nie oznacza przecież, że trzeba spędzać czas tylko we dwoje lub, gdy pojawią się dzieci, w gronie rodziny. Każda kobieta lubi pobiegać po sklepach, wyskoczyć na kawę z koleżanką, zrobić sobie ze znajomymi babski wieczór czy zrobić sobie samotny spacer. Mężczyzna nie jest jej wtedy do niczego potrzebny i powinien to zrozumieć.

Dobry prezent musi być przemyślany
Każdy mężczyzna, który stara się uszczęśliwiać swoją wybrankę na co dzień, doskonale zdaje sobie sprawę, że przy większej okazji prezent powinien być naprawdę niezwykły. Skoro kwiaty i czekoladki daje na co dzień, raczej nie sprawdzą się jako podarunek na Dzień Kobiet czy urodziny. Warto więc poświęcić na wybór prezentu trochę czasu i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Kobieta doskonale potrafi wyczuć, czy prezent był przemyślany i zaplanowany czy kupiony w pośpiechu i bez namysłu.

Biżuteria zawsze na czasie
Dobrym pomysłem, który niemal zawsze będzie strzałem w dziesiątkę, jest kupno biżuterii. Prawie każda kobieta lubi dostawać błyskotki. Zanim jednak wybierzemy się do sklepu z wyrobami jubilerskimi, warto przyjrzeć się tej biżuterii, którą kobieta nosi na co dzień lub od święta. Pomysł na prezent jest bowiem dobry, jednak kupno czegoś zupełnie nie w guście wybranki raczej nie wywoła okrzyków radości. Panowie powinni zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj biżuterii nosi ich partnerka, czy woli minimalizm czy raczej gustuje w dużej i przyciągającej wzrok biżuterii. Warto też przyjrzeć się, jaką biżuterię nosi. Jeśli nigdy nie ma na sobie bransoletek, być może po prostu ich nie lubi. Jest więc pewne, że podarowana bransoletka, choćby najpiękniejsza, wyląduje na dnie szkatułki z biżuterią.

Wizyta w centrum relaksu

Doskonałym prezentem, z którego ucieszy się każda kobieta, będzie pobyt w spa lub centrum relaksu. Większość takich ośrodków z okazji Dnia Kobiet ma specjalną ofertę — w promocyjnych cenach i z dodatkowymi atrakcjami. Najlepszy będzie karnet nie na konkretny zabieg, tylko na cały dzień z zabiegami do wyboru — obdarowana kobieta będzie mogła skorzystać z tych zabiegów, na które będzie miała ochotę.
abc

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Extreme #1664081 | 77.253.*.* 12 lut 2015 16:48

    Ja dostałam piękny prezent od narzeczonego, dał mi bon upominkowy z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej, to jest coś o czym marzyłam, bo co i po upominku skoro tak mogę poprawić swój wygląd i poczuć się lepiej bez kompleksów :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz