Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza WM.pl GazetaOlsztyńska.pl DziennikElbląski.pl Familie.pl

Anja Rubik o prawie do aborcji. "Trzeba mieć trochę zaufania do kobiet"

2016-04-14 10:11:21 (ost. akt: 2016-04-14 10:29:40)

- Nie można zabierać prawa wyboru. Kobieta zawsze powinna mieć prawo usunąć ciążę - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Anja Rubik o planowanym przez rząd zaostrzeniu ustawy o aborcji.

- Trzeba mieć trochę zaufania do kobiet, że nie podejmują tej decyzji łatwo - dodała gwiazda. Dlaczego postanowiła zachęcić inne znane modelki do wzięcia udziału w akcji "#popieramdziewuchy"? - Stwierdziłam, że jest istotne to, aby kobiety w Polsce poczuły wsparcie międzynarodowe. Dla mnie jest istotne to, co się dzieje w Polsce i jakie prawa mają Polki, mimo że mieszkam w Nowym Jorku - zaznaczyła Rubik.Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

Komentarze (4)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. los do www #1978863 | 24.11.*.* 20 kwi 2016 00:07

  co za chamiaty i obrazliwy komentarz ,bezpolodne kobiety to co kaleki?? ,moze matka natura nie kazdemu pozwala byc matka i nie musisz ty oblesny chamie nikomu tego palcem wytykac,,co takiego pieknego zycie w Polsce daje,??? wszystko co zyje podlega smierci , jetes katol czy klecha???,bo piejesz jak zacofany cham ze wsi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Amber #1976106 | 24.11.*.* 14 kwi 2016 17:02

  jakby mlode pokolenie nie emigrowalo za chlebem,to nie byloby problemu z malodzietnoscia,ale polska ekonomia i rzady nie daja rady zapewnic dostatniego zycia i pracy mlodym ,to uciekaja z ojczyzny ,wiec po co rodzic dzieci na poniewierke,biede ,bezrobocie czy tulaczke poza granicami ojczyzny a poza tym to wola i to cialo kobiety a nie jakis tam wrednych samcow,co widza tylko swoje korzysci z posiadania rodziny,kosztem i cierpieniem kobiet.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. www #1975906 | 83.9.*.* 14 kwi 2016 12:41

  A kto jak nie polki może zadbać o zwiększenie przyrostu naturalnego ? Trzeba też i to brać po uwagę. Większość kobiet nie chce dziecka głównie ze względu na wygodę posiadanie jednego lub dwójki dzieci. Statystycznie każda kobieta powinna rodzić co najmniej troje dzieci dla wyrównania przyrostu. Aby zwiększać ilość Polaków każda polka powinna rodzić czworo dzieci. Dodajmy do tego jeszcze obecny odsetek kobiet, które nie mogą zajść w ciążę z różnych powodów - i dopiero po takim przedstawieniu sprawy pomyślmy - Jaki wpływ na Polskie społeczeństwo i gospodarkę ma aborcja i egoizm posianie nie niż dwójki dzieci ?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)